KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Frýdecko-Místecku bouralo osm aut, na místě je pět zraněných

Řetězová dopravní nehoda, do které se zapojilo celkem osm aut, zastavila v pátek odpoledne dopravu v obci Hrádek na Frýdecko-Místecku. Podle prvních informací je na místě pět zraněných, z toho jeden těžce.


 

O nehodě, která se stala mezi Třincem a Jablunkovem na silnici I/11 před třetí hodinou odpolední, informoval mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

„Kamión jedoucí ze směru od Jablunkova se střetl s osobním automobilem jedoucím v opačném směru. To mělo za následek řetězovou reakci, kdy následně bouralo celkem osm aut. Míra zavinění a příčina této dopravní nehody  budou předmětem dalšího šetření,“ sdělil Starzyk.

Na místě bylo zraněno celkem pět osob. „Jedna osoba těžce - byla vyproštěna hasiči a přepravena vrtulníkem do fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. Dvě osoby jsou zraněny lehce a u dalších dvou osob zatím není jasné, o jaká zranění půjde,“ dodal Starzyk.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třebíč)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín